Megan Donell w roli głównej


K.N Haner zasłynęła sagą o Efekcie Ericka. Jest to seria, która rozpoczęła się niedawno, bo zaledwie kilka miesięcy temu. W tym czasie autorka zdążyła nie tylko wydać kontynuację serii, ale także trzeci tom, który już za chwilę będzie miał premierę. K.N Haner jak widać lubi spędzać czas produktywnie, a jej dzieła pojawiają się w zawrotnym tempie. W zaledwie pół roku pisarka stworzyła serię składającą się z trzech tomów. O czym będzie jej najnowsza książka “Nowe rozdanie” (https://www.taniaksiazka.pl/nowe-rozdanie-k-n-haner-p-1536168.html)?

Historia z Megan Donell w roli głównej

Megan Donell to postać, wokół której krąży cała historia. Jest ona główną bohaterką, która można powiedzieć, że ma wszystko. Urodziła się ona w bogatej rodzinie, która swojej córce mogła dać wszystko. Megan nigdy nie dowiedziała się dzięki temu co to bieda. Mimo to jednak nie wyrosła na snoba. Lata później kiedy to Megan wyrosła na silną, dorosłą kobietę chce pokazać światu, że stać ją na wiele więcej niż tylko dziedziczenie fortuny po kimś. Chce ona własnymi rękoma zbudować swoją fortunę oraz zapracować na swoje nazwisko.

Megan Donell podejmuje się szkoły kucharskiej jednak nie jest to pierwsza lepsza szkoła. To placówka, w której szkoli się przyszłą elitę świata kuchni. Megan chętnie podejmuje się tego wyzwania i chce nauczyć się w tej szkole jak najwięcej, by w przyszłości stać się jedną z najlepszych kucharek na świecie. Plan ten dziewczynie wychodzi nie najgorzej, świetnie sobie radzi, a kuchnie zaczyna przed nią nie mieć żadnych tajemnic. Zmieni się to jednak po tym jak dziewczyna pozna tego jedynego, a będzie nim Erick. Co dalej wydarzy się w serii oraz w książce “Nowe rozdanie” od K.N. Haner?

Co wydarzy się z Megan w książce “Nowe rozdanie”?

Powieść “Nowe rozdanie” postawi Megan w całkiem nowym świetle. Stanie się to nie tylko za sprawą tajemnicy, którą wyjawił jej ojciec, ale też ze względu na jej stan zdrowia, który nagle się pogorszył. Dziewczyna znajdzie się w szpitalu, a lekarze wykryją krwiaka, którego będzie trzeba natychmiast usunąć. Megan Donell operację przeszła pomyślnie jednak nie wróciła całkiem do zdrowia. Czemu? Otóż utraciła ona częściowo pamięć. Skutkiem tego nie jest co prawda zapomnienie Ericka, ale Megan przestaje ufać swojemu ojcu. Trzyma go na dystans i sama nie umie powiedzieć dlaczego. Erick przygląda się tej sytuacji i nie chce się zgodzić na taki stan rzeczy. Jak dalej potoczy się ta historia? Książka “Nowe rozdanie” ma premierę już wkrótce w lipcu 2021 roku. Fani rodziny Donell nie mogą jej przegapić!