Książka “Nowe rozdanie”


Połączenie literatury obyczajowej z romansem to gwarancja historii, która nie tylko jest pełna gorących, romantycznych uczuć, ale także nie jest daleka od rzeczywistości. To właśnie takie książki prezentują świat, który mimo, że jest fikcją to może przydarzyć się jakiejś osobie naprawdę. Jedną z książek, która powstała w połączeniu dwóch wyżej wymienionych gatunków jest książka K.N. Haner pod tytułem “Nowe rozdanie“. Jest to trzeci tom serii “Efekt Erica”. Co wydarzyło się w książce?

Saga o rodzinie Donellów od K.N. Haner

Autorka K.N. Haner po rozpoczęciu serii Efekt Erica stwierdziła, że będzie kontynuować swoje dzieło. Efektem jej pracy stały się kontynuację. Tom drugi pod tytułem “Wyższe sfery” oraz najnowsza książka “Nowe rozdanie“, która ma premierę już za chwilę. Warto też wspomnieć, że serię rozpoczęła książka “Dziedziczka”, która rozpoczęła opowiadanie na temat rodziny Donellów. Właśnie od tego momentu światło dzienne ujrzała historia, która opowiadała o Megan Donell. Jest ona szczęściarą. Urodziła się w bogate rodzinie, która mogła już od najmłodszych lat zapewnić jej wszystko. Do tego samej Megan również niczego nie brakowało. Uroda, talent oraz ambicja to cechy, które najlepiej opisują dziewczynę. Megan mimo tego co miała nigdy nie postanowiła spocząć na laurach i czekać aż odziedziczy fortunę. Sama postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczęła edukację jako kucharz w prestiżowej szkole. Jej marzeniem stało się zostanie szefem kuchni i to naprawdę zdolnym. Na jej drodze jednak pojawił się przystojny Erick Evans, który zmienił jej życie. Tak wyglądał początek historii sagi o Ericku Evansie. Co wydarzy się w trzecim tomie serii.

Książka “Nowe rozdanie” od K.N. Haner


Po historiach, które zostały opowiedziane w poprzednich tomach czas na najnowszą historię od K.N Haner. W książce “Nowe rozdanie” Megan Donell jeszcze raz przeżyje szok, a będzie on nie tylko dotyczył jej, ale także reszty ludzi, którym na niej zależy. Megan Donell traci przytomność i budzi się na szpitalnym oddziale. Tam dowiaduje się, że właśnie zdiagnozowano u niej krwiaka mózgu, który na szczęście da się usunąć. Megan nie czeka aż jej stan się pogorszy i zgadza się na natychmiastową operację. Jej życie jednak po tym zabiegu się nieco zmieni. Czemu? Nie będzie pamiętała wszystkiego. Postać Ericka dalej będzie dla niej znajoma, natomiast nie będzie postrzegała ona swojego ojca jako kogoś zaufanego. Będzie chciała się trzymać od niego z daleka. Czy stan ulegnie zmianie?