Nowe rozdanie


Królowa dramatów znów w akcji

Pisząca pod pseudonimem Kasia Haner powraca z kolejną powieścią. Znana z zawirowanych, ociekających erotyzmem i pełnych emocji książek po raz kolejny napisała historię, która może podbić serca wielu kobiet. Czy i tym razem uda jej się zaskoczyć swoje fanki, a może dzięki tej powieści zyska rzeszę nowych? Jedno jest pewne, niejedna Pani znów będzie musiała podnieść się po emocjonalnym rollercoasterze.

Nowe rozdanie

Nowe rozdanie ze strony www.taniaksiazka.pl to drugi tom z serii “Pink book”. Choć nazwa brzmi słodko, to nie dajmy zwieść się pozorom.

Pierwszym tomem serii była “Dziedziczka”. Historia pochodzącej z bogatej rodziny Megan, która nie czerpie korzyści z rodzinnego majątku. Sama chce dojść do wszystkiego w swoim życiu, dlatego uczy się i ciężko pracuje. Jej marzeniem jest zostać renomowanym szefem kuchni. Nagle na jej drodze staje tajemniczy i przystojny Eric, a życie dziewczyny przewraca się do góry nogami. Jednak nie zawsze może być kolorowo bo Eric Evans skrywa nie tylko tajemnice, ale i mroczność, która nie jednego by wystraszyła. “Nowe rozdanie” to kontynuacja historii Megan, która po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność, upada i musi trafić do szpitala. Podczas badań wychodzi na jaw, że dziewczyna ma krwiaka mózgu i musi być operowana. Guz najprawdopodobniej powstał po dawnym urazie, o którym Eric nie ma pojęcia. Dodatkowo Megan traci pamięć i nie pamięta kilku ostatnich dni, jednak przeczucie mówi jej, by unikać ojca jak ognia. Niestety Eric nie wie co robić i jak pomóc ukochanej. Czy Megan przejdzie operacje i wyzdrowieje? Czy odzyska pamięć i dowiemy się skąd wziął się uraz, który zagraża jej życiu? Czy Eric dowie się wszystkiego o przeszłości ukochanej? Tyle pytań, a na znalezienie odpowiedzi jest tylko jeden sposób. Czytając “Nowe rozdanie“.

Skąd pomysł na tę historię?

Kasie Haner niejednokrotnie zaskoczyła swoje fanki. Autorka zadziwia swoje czytelniczki wyobraźnią, która zaprowadziła ją na szczyt. Pisarka ma na koncie wiele bestsellerowych powieści i dalej nie osiada na laurach. Seria “Pink book” właściwie nie jest nową historią. Każdy, kto śledzi karierę Haner zdaje sobie sprawę, że historia Megan i Erica to wydane w wersji papierowej i elektronicznej opowiadanie “Efekt Erica”. Historię naszych bohaterów czytelniczki mogły poznać na platformie Wattpad, gdzie autorka ją publikowała. Właściwie “Efekt Erica” to pierwsza powieść Królowej dramatów.

Czytelniczki są zachwycone, że będą mogły ją kupić i mieć we własnych zbiorach.